ANA TATALOVIČ ZMAGOVALKA JIČINA

Avtor: Sašo žindič
Datum: 05. 08. 2006
kjer pa je zaenkrat še vedno v prednosti Tajda Ketiš. Ana je najprej premagala avstrijsko tekmovalko, nato pa še zmagovalko Paksa Madžarko Hegeduš. V četrtfinalu je "padla" še Italijanka, v polfinalu pa neugodna Poljakinja. V finalu je Ana premagala Slovenko Tajdo Ketiš, ki je tako osvojila 2. mesto.
Slovensko prevlado v kategoriji do 57 kg, je s 3. mestom zaokrožila še Trstenjak Tina.
V kategoriji do 63 kg je odlično 3. mesto osvojila tudi Tina Razinger (Bežigrad), ki je po 5. mestu v Lyonu osvojila svojo prvo medaljo na evropskih mladinskih pokalih. Maja Uršič je v tej kategoriji osvojila 5. mesto.
V kategoriji do 52 kg ja Anja Pečnak osvojila 5. mesto.
Manj uspešni so bili fantje. Le Matjaž Trbovc je osvojil 9. mesto, medtem ko so Roki Drakšič, Tadej Zalaznik, Mario Rudl in Rok Tajhman ostali brez uvrstitve.