TUDI LUCIJA PRVA

Avtor: GrBr
Datum: 30. 01. 2007
Drugi dan tekmovanja je slovenski tabor razveselila Lucija Polavder, ki je premagala v prvem krogu Nemko Beinroth, v drugem Rusinjo Rodino in v polfinalu še drugo z zadnjega evropskega prvenstva v Tampereju Nizozemko Uilenhoed.
V finalu je "zadavila" še tekmovalko s katero je izgubila na Olimpijskih igrah v Atenah Nemko Koeppen.

Murko Lea je po izgubila proti Nizozemki Verkerk in Romunki Croitoru.
Regina Jernejc, ki je nastopila v kategoriji do 78 kilogramov, je v prvem krogu premagala Gruzijko Gvianidze in potem dvakrat izgubila, proti Rusinji Moskalyuk in Bolgarki Oryashkovi. Regina je osvojila 9.
mesto.

Naslednji svetovni pokal potekal 10. – 11. februarja v Parizu. Tega tekmovanja se slovenska reprezentanca ne bo udeležila. Naslednji nastop Slovenk bo v Avstriji na Dunaju 17. – 18. februarja. Istočasno se bodo fantje udeležili svetovnega pokala v Budimpešti.