BEŽIGRAD V FINALU 2. SJL

Avtor: Miro B.
Datum: 02. 10. 2010

Danes je v Slovenj Gradcu potekal 1 krog 2. slovenske judo lige med ekipami JK Šiška, JK Slovenj Gradec, JK 15. Maj Marezige in JK Bežigrad.

Naši tekmovalci so v postavi Luka in Jure Kuralt, Igor Potparič, Bojan Tepič, Ivan Širola, Jan Ratej in Nemanja Spasič osvojili zanesljivo 2. mesto in se uvrstili na zaključni turnir, kjer se bodo potegovali za uvrstitev v 1. slovensko judo ligo.

Naša ekipa je klonila le proti domačinu - JK Slovenj Gradec, ter premagala JK Šiško (50:20) in JK 15. Maj Marezige (70:0).

Naša ekipa se bo v soboto 23.10. pomerila v polfinalu z ekipo JK Olimpije 2 ter v primeru zmage v finalu z zmagovalcem dvoboja med JK Slovenj Gradec in JK Beltinci.
Zmagovalec 2. lige pa dobi pravico nastopa v 1. slovenski judo ligi v letu 2011.

Fotografije ekipe si lahko ogledate v naši foto galeriji.