EVROPSKI POKAL - SARAJEVO 2011

Avtor: Miro B.
Datum: 03. 04. 2011
V Sarajevu so ta vikend moči merili člani in članice na enem od najmočnejših evropskih pokalov.

-Jan Ratej do 100 kg

Najbolje od naših se je odrezal SIMON MOHOROVIČ, ki je osvojil končno 3. mesto. V prvi borbi je Simon premagal Belgijca Van Hercka in nato izgubil z Avstrijcem Reiterjem. Nato je do tretjega mesta premagal Srba Ciganoviča, Britanca Vareya in Burnsa in še Avstrijca Weichingerja. Simon je vse 5 zmaganih borb zmagal predčasno z ipponom.

SIMON MOHOROVIČ - 3. MESTO EJU CUP SARAJEVO (BIH)

Od naših so mesta osvojili še:

Branka Mirjanič 5. mesto do 70 kg, ki je v prvi borbi premagala Rusinjo Davydovo in nato izgubila z Hrvatico Marijanovič. Branka je nato v repasažnih borbah do petega mesta premagala še Švicarko Eisner in Hrvatico Matič ter nato izgubila za bronasto medaljo z Britanko Fletcher.

Jan Ratej je osvojil 7. mesto v kategoriji do 100 kg. Jan je v prvi borbi klonil proti Špancu Diaz Lopezu in nato premagal Madžara Petro Jozsa in Danca Holmgaarda ter nato izgubil z Črnogorcem Vulevičem.

9. mesti sta osvojila z eno zmago in dvema porazoma Tina Razinger do 63 kg in Luka Kuralt do 60 kg.

SIMON NA STOPNIČKAH V SARAJEVU (drugi z desne)