BEŽIGRAD ZAVLADAL MURSKI SOBOTI

Avtor: Miro B.
Datum: 26. 03. 2012

Judo klub Bežigrad se je tekmovanja za Pokal Murske Sobote udeležil s cicibani, cicibankami, mlajšimi dečki in deklicami ter z mladinci.

Naši judoisti in judoistke so bili z naskokom najboljši klub na tekmovanju z 11 zlatimi medaljami, 5 srebrnimi ter 8 bronastimi.

Pri cicibanih in cicibankah so zlate medalje osvojili:
-Hana Slomič 36kg
-Staša Kolar 44kg
-David Plečko 30kg
-Miha Jankovič 38kg

Posebno je potrebno pohvaliti Davida Plečka, ki je prejel tudi poseben pokal za najboljšega tekmovalca turnirja.

V kategoriji mlajših dečkov in deklic so zlato medaljo osvojili:
-Sara Stražar do 40kg
-Kaja Kajzer do 44kg
-Miha Ozmec do 38kg
-Marko Vrhovnik do 42kg

Naši državni prvaki se tudi tukaj niso pustili zmesti in so suvereno osvojili 1. mesta.
Pridružila se jim je še Sara, ki je po napaki na državnem prvenstvu tu "postavila stvari na svoje mesto" ter osvojila 1. mesto.

V kategoriji mladincev pa so zlato osvojili:
-Jan Bakija do 55kg
-Luka Kuralt do 66kg
-Igor Potparič do 73kg

Pohvaliti pa moramo tudi ostale, ki so dosegli medalje oz. ostali tik pred pragom podelitvenega podija. Vsi naši judoisti in judoistke so pokazali odlične borbe ter odlično zastopali barve našega kluba!

Podrobnejše rezultate si lahko ogledate na straneh Judo zveze Slovenije

Ekipa cicibanov, cicibank ter mlajših dečkov in deklic, ki so osvojili pokal za najboljšo ekipo turnirja.

Ostale slike s turnirja si lahko ogledate na naši FOTO GALERIJI.

ČESTITKE VSEM TEKMOVALCEM IN TEKMOVALKAM!