PATRICIJA ZOPET ZABLESTELA NA EVROPSKEM PRVENSTVU

Avtor: Miro B.
Datum: 23. 06. 2012
Patricija je bila na letošnjem evropskem prvenstvu eno izmed favoritinj, saj je lansko leto na kadetskih turnirjih osvojila kar dve veliki medalji in sicer srebro na Evropskem prvenstvu 2011 in bron na EYOFu 2011.

Patricija se je z vlogo favoritke odlično spopadla in se je v svoji skupini uvrstila v polfinale.
Patricija je kot nosilka skupine dobila v prvi borbi odlično Francozinjo Olarte, ki jo je premagala zasluženo na sodniško odločitev.
V drugi borbi jo je čakala izredna Hrvatica Mandrič, ki pa jo je Patricija ipponirala.
V tretji borbi, za vstop v polfinale, se je Patricija pomerila z Ukrajinko Protasovo in jo tako kot prvo borbo premagala na sodniško odločitev.
Sledila je borba v polfinalu z Italijanko Prosdocimo, katera pa jo je premagala, za kar gre pa zasluga tudi sodnikom, saj so bili očitno naklonjeni Italjanski predstavici.
Tako se je Patricija uvrstila v borbo za bron, v kateri je premagala drugo Italijansko predstavnico Carminucci.

BRONASTA NA EVROPSKEM PRVENSTVU - PATRICIJA BROLIH!!!!

TO JE ŽE TRETJA VELIKA MEDALJA PATRICIJE BROLIH!

ČESTITKE PATRICIJI IN NJENEMU TRENERJU MITJI ŽELEZNIKARJU, KI JO JE PRIPELJAL DO VELIKIH USPEHOV!!!