Znani tudi najboljši judoisti!

Avtor:
Datum: 31. 12. 2001
Tretje mesto so osvojili judoisti Branik Bokerja, ki so bili v malem finalu s 4:2 boljši od Olimpije. V točkovanju Slovenskega pokala za leto 2001 so bili v skupnem seštevku prav tako najboljši Bežigrajčani, med ženskami so bile najboljše judoistke Sankakuja, med moškimi pa Impol. Judo zveza Slovenije je razglasila tudi najboljše posameznike in klube za leto 2001. Med člani je tako najboljši Klemen Ferjan (Bežigrad), med članicami Raša Sraka (Bežigrad), najboljši klub pa je bil v kategoriji članov in članic Bežigrad. Najboljši mladinec v minuli sezoni je bil Sašo Jereb, mladinka Kristina Dečman, najboljši klub med mladinci Olimpija, med mladinkami pa Sankaku. V kategoriji kadetov sta bila najuspešnejša posameznika Primož Ferjan in Tina Kukec, kluba Ivo Reya in Juršinci, v kategoriji starejših dečkov in deklic pa Tadej Časar in Doris žunič, kluba pa Lendava in Sankaku.