Tajda Ketiš odlična v PoŽegi

Avtor: Zmago Gomzi
Datum: 12. 10. 2005
Tajda Ketiš iz Judo kluba Duplek je odlično nastopila na mednarodnem turnirju v Požegi, na katerem je tekmovalo več kot 600 judoistov in judoistk iz desetih držav. Ketiševa je med kadetinjami v kategoriji do 57 kg prepričljivo osvojila prvo mesto in bila izbrana za najboljšo kadetinjo turnirja, zatem pa je osvojila prvo mesto še med mladinkami do 20 let.

S prvimi mesti so se izkazali še Duplečani Tadej Čeh med kadeti (do 73 kg) in s tretjim mestom med mladinci, Gregor Krajnc z zmago (do 81 kg) in Rok Kos (do 100 kg), Aljaž Petrič pa je bil drugi v kategoriji do 73 kg.

Duplečani so nastopili tudi na turnirju za pokal Jesenic in osvojili ekipno drugo mesto za JK Sokol Ljubljana. Prva mesta v različnih starostnih kategorijah so si priborili Kristina Vršič, Jasna žkofič, žpela Krajnc, Tim Lešnik in Gregor Kocmut, tretja Lara Klep, Lara Zorko, Katja Senekovič, žiga Lesjak in Tadej Mulec, peti pa Aljaž Čeh in Tadej Senekovič.