Mladi uspešni na Dunaju

Avtor: Sportal
Datum: 27. 02. 2006
Dunaj - Mlada judo reprezentanca je minuli konec tedna tekmovala na Dunaju, kjer so tekmovalci na tradicionalnem pokalu Matsumae, ki sta ga organizirala japonska univerza Tokai in Avstrijska judo zveza, zabeležili nekaj lepih uvrstitev.

V konkurenci 21 držav so borci pod vodstvom trenerja Gregorja Broda osvojili dve prvi mesti, eno drugo, štiri tretja ter peto in dve deveti mesti. Na najvišjo stopničko sta stopila Marko Petrič (do 81 kg) in Vesna Džukič (do 57 kg).

Tina Kukec, ki je sicer tudi članica A reprezentance, je v kategoriji do 78 kg osvojila srebro, bron so na dunajskih tatamijih prejeli Simon Mohorvič (do 66 kg), Aljaž Sedej (do 81 kg), Denis Imamovič (do 90 kg) in Mitja Jenuš (nad 100 kg), Ana Tatalovič (do 57 kg) je bila peta, Tina Razingar (do 63 kg) in Mark Faflja (do 66 kg) pa deveta. Denis žtih (do 90 kg) in Anja Pečjak (do 52 kg) sta ostala brez uvrstitve.