Urška Žolnir evropska prvakinja

Avtor:
Datum: 25. 04. 2009
Slovenska judoistka Urška žolnir je na evropskem prvenstvu v Tbilisiju v kategoriji do 63 kilogramov osvojila naslov evropske prvakinje. žolnirjeva, ki je tako osvojila že svojo tretjo kolajno na evropskih prvenstvih, je v finalu po le 37 sekundah borbe ugnala Rusinjo Vero Koval.

žolnirjeva, ki je tako osvojila že svojo tretjo kolajno na evropskih prvenstvih, je v finalu po le 37 sekundah borbe ugnala Rusinjo Vero Koval.

Slovenska judoistka Urška žolnir je na evropskem prvenstvu v Tbilisiju v kategoriji do 63 kilogramov osvojila naslov evropske prvakinje.