Državno prvenstvo kadeti / kadetinje

Avtor: MiŽe
Datum: 11. 02. 2013
17 tekmovalcev - 13 medalj, od tega kar 5 zlatih. Izjemen ekipni uspeh.

V nedeljo smo se udeležili državnega prvenstva v konkurneci kadetov in kadetinj do 18 let. Ekipno smo s petimi zlatimi, tremi srebrnimi in petimi bronastimi bili suvereno najboljši.

Naslove državnih prvakov so osvojili Patricija Brolih do 63, ki je osvojila že tretji zaporedni naslov državne prvakinje, Luka Harfp do 66 kg je prav tako osvojil naslov državnega prvaka že tretjič, Barbara Bizilj po lanskem prvem mestu na DP letos zopet najboljša do 57 kg, prav tako je Matej Vidmar do 60 kg osvojil drugi zaporedni naslov, ter Ana Heberle do 52 kg, ki se je uspešno vrnila na tekmovanja po poškodbi hrbta.

Druga mesta sta osvojila Jan Bakija do 60 kg, ki je finale izgubil proti klubskemu kolegu Mateju in Maja Eberhard do 52 kg proti Ani. Maja se je prav tako kot Ana vrnila na tekmovanja po poškodbi zapestja. Drugo mesto je osvojila tudi Andreja Leški do 48 kg. Ekipni uspeh so s tretjimi mesti dopolnili Jan Košak in Dean Rogelj do 66 kg, Martin Hojak do 73 kg, Luka Zupan do 55 kg ter Petra Opresnik do 70 kg.

Brez medalje so tokrat ostali Jan Kern, ki je v hudi klubski konkurenci osvojil 5 mesto do 66 kg, Alen Šišič do 73 ki je boj za medaljo izgubil proti Martinu. Peti je bil tudi Gašper Trušnovec, sedmi pa Domen Vidmar.

Čestitke vsem tekmovalcem in tekmovalkam!

Slike si lahko ogledat na naši facebook strani, kmalu pa tudi v klubski galeriji.