MINI NAGAOKA

Avtor: A.
Datum: 21. 11. 2015

V soboto so člani Judo kluba Bežigrad, Male šole juda in Judo kluba Vrhnika nastopili na vsakoletnem tekmovanju - Mini Nagaoka. Naši člani so tokrat nastopali pod tremi klubi in skupno osvojili kar 14 medalj.

Najbolje sta se izkazala Anej Hribar in Koren Nika, ki sta osvojila zlato odličje. Drugo mesto so osvojili Luka Pogačar, Tea Kopitar Šturem in Rebeka Caserman. Bronasto odličje pa so okoli vratu prejeli Benjamin Habič, Christopher Charlesworth, Jaka Pogačar, Živa Vilfan, Kaja Hoblaj, Jaka Prebil, Vid Kocjanc, Sofija Jazbec, Luka Mahne, Luka Steržaj Peceli, Julija Bauer, Klara Schweiger, Neža Vodnik in Ana MarijaKroupa.

Podrobne rezultate si lahko ogledate na spodnjih povezavah:
Judo klub Bežigrad
Mala šola juda

Judo klub Vrhnika

Naslednji dogodek bo skupni trening tekmovalnih skupin v soboto 5.12 ter 2. krog MŠJ lige 19.12.2015.