Arhiv

Oktober 2002

Okt27
BEŽIGRAD 2. V ITALIJI
Tekmovalci Judo kluba Bežigrad, so osvojili ekipno drugo mesto na tekmovanju v Italijanskem Pordenoneju...
Okt27
SLOVENIJA OBAKRAT PRVA
Ob prijateljskem turnirju ob 50. obletnici JAJKZS, je slovenska reprezentanca v troboju držav Slovenije, Hrvaške in Jugoslavije v ženski in moški konkurenci osvojila 1. mesto.
Okt26
!!!NOVO - JUDO VRTEC - NOVO!!!
V JK Bežigrad že več kot mesec dni poteka nov tečaj za oroke med tretjim in sedmim letom starosti. Vodita ga Tomaž Bernot in Dunja žindič.
Okt25
50. OBLETNICA JUDO ZVEZE
V nedeljo bo v Slovenski Bistrici tekmovanje ob petdeseti obletnici JAJKZS troboj reprezentanc Slovenije, Hrvaške in Jugoslavije v moški in ženski konkurenci.
Okt23
HVAR 2002
Od 1. do 8. julija je Judo Klub Bežigrad organiziral že tretji letni kamp, tokrat na otoku Hvaru.
Okt22
SLIKE IZ POLJSKE
Oglejte si nekaj fotografij iz tekme v Varsavi in priprav v Zakopanih.
Okt22
A TURNIR BERLIN
Rezultati mladinskega A turnirja v Berlinu, kjer smo Slovenci osvojili 2 zlati medalji so zdaj na voljo. A turnir Berlin
Okt21
TUDI V DRUGI LIGI VSE BOLJ ZANIMIVO
Ekipa, ki bo v naslednji sezoni v 1. ligi zamenjala JK Koper, še zdaleč ni znana.
Okt19
ZNANI UDELEŽENCI PLAY OFFA
Končano je predtekmovanje v 1. slovenski judo ligi. KLubi, ki so se uvrstili na zaključno tekmovanje so JK Impol,JK Drava, PJK Triglav in JK Branik Broker.
Okt19
Raša Sraka 3. v Pekingu
Raša Sraka je v kategoriji do 70 kg na Svetovnem vojaškem prvenstvu v Pekingu osvojila 3. mesto.
Okt8
20.000 OBISKOV NA JKB!!!!
Z veseljem Vam sporočamo, da nas je od decembra 2001, ko smo odprli klubsko stran obiskalo 20.000 obiskovalcev...
Okt8
Rezultati Asian games in African Championship
Rezultati Azijskega prvenstva in Afriškega prvenstva 2002, skupaj s spremenjenih neuradnim točkovanjem za svetovni poakl so na voljo. Asian games in African championships