55 let JAJKZS
V nedeljo 28.10 2007 je na fakulteti za arhitekturo v Ljubljani potekala slovestnost ob 55 letnici organizirane vadbe juda v sloveniji...
Okt27
MALO EKIP NA EKIPNEM EVROPSKEM PRVENSTVU
Na ekipnem evropskem prvenstvu v Minsku (BLR) je nastopilo le 5 ženskih in 6 moških ekip.
Okt22
I. SJL 2007
V soboto 20. se je začela letošnja I. Slovenska judo liga...
Okt20
Lucija prva, Raša tretja
Na svetovnih vojaških igrah v Indijskem Hyderabadu je Lucija brez večjih težav premagala vse nasprotnice, medtem ko je Raša v kategoriji do 78 kg izgubila proti peti s svetovnega prvenstva v Riu de Janeiru Kitajki Yang.
Okt9
Mladi BeŽigrajčani uspešni na Jesenicah
Mladi tekmovalci judo kluba Bežigrad so osvojili ekipno 1. mesto na pokalu Jesenic.
Okt7
MURKO LEA ZA 3. MESTO, JAN 9.!
Murko Lea se bo v popoldannskih bojih za medalje borila za 3. mesto, potem ko je v polfinalenm obračunu izgubila s Francozinjo Michel.
Okt6
ALJAŽ EVROPSKI PRVAK!!!!!!
Aljaž Sedej je po 28 letih, ko je zmagal Franc Očko, znova v moški konkurenci osvojil 1. mesto na mladinskem evropskem prvenstvu!
Okt6
ALJAŽ V FINALU
Aljaž Sedej se je na Evropskem mladinskem prvenstvu v Pragi uvrstil v finale in se bo čez kakšno uro v finalnem....
Okt5
Žrebi EP mladinci
žrebne liste EP mladinci
Okt4
MLADINSKO EVROPSKO PRVENSTVO - PRAGA 2007 - Žreb
Na evropskem prvenstvu bo tekmovalo 198 tekmovalcev in 157 tekmovalk iz 41 držav.