Arhiv

November 2007

Nov25
ALJAŽU SEDEJU ZLATO V SALZBURGU!!!
Aljaž Sedej (Judo klub Bežigrad) je v kategoriji do 81 kg na evropskem prvenstvu mlajših članov (U-23) v avstrijskem Salzburgu, znova premagal vso konkurenco. S tem je dosegel prvo zlato medaljo za Slovenijo na temu nivoju tekmovanja.
Nov25
AZIS ZNOVA V FINALU!!!
Aljaž Sedej se je na EP U23 v Salzburgu znova uvrstil v finale, kjer se bo pomeril z Angležem Reedom.
Nov24
VESNA DŽUKIČ 2. V SALZBURGU
Prvi dan EP U-23 v Salzburgu je odličen rezultat uspel Vesni Džukič, ki je osvojila 2. mesto...
Nov23
ŽREBI EP U23!
NA letošnjem evropskem prvenstvu za mlajše člane-ice v Salzburgu je prijavljeno 299 tekmovalcev iz 38 držav.
Nov11
Pokal Like
V konkurenci cicibanov, mlajših in starejših dečkov je judo klub Bežigrad osvojil ekipno 2. mesto.
Nov10
V LIGI LETOS ZELO ZANIMIVO
V letošnji 1. slovenski judo ligi, je pred zadnjim kolom rednega dela, zanimivo kot že dolgo ne. že vedno se 5 ekip aktivno bori za nastop na Play offu....