Arhiv

Maj 2005

Maj30
Tri medalje za Slovenijo
V konkurenci 280 tekmovlacev iz 15 držav je Roki Drakšič tekmovalec judo kluba Sankaku brez večjih težav premagal vse nasprotnike v kategoriji do 60 kg.
Maj22
RAŽA 5., PETRA 3. IN SAŽO 7.
Danes se je končalo Evropsko prvenstvo v Rotterdamu za člane in članice s polovično uspešnostjo slovenske reprezentance...
Maj18
Drugo drŽavno prvenstvo v judu za veterane
V soboto, 14. maja 2005, se je v Celju odvijalo drugo državno prvenstvo za veterane, katerega sta s skupnimi močmi organizirala J.K. Sankaku in Peter Bevc.
Maj15
7. MESTO ALJAŽA SEDEJA V LYONU
Aljaž Sedej (Judo klub Bežigrad), je v kategoriji do 73 kg na enem najmočnejših uradnih evropskih mladinskih A pokalov v francoskem Lyonu, osvojil odlično 7. mesto.
Maj13
ŽREBI SLOVENCEV V LYONU
Znani so žrebi slovenskih tekmovalcev na svetovnem A mladinskem pokalu v francoskem Lyonu.
Maj9
BARBARA BAN 3. MESTO V BERLINU
Barbara Ban(JK Bežigrad) je na kadetskem A turnirju v Berlinu(Nemčija), ki je potekal 7. in 8. maja zasedla 3. mesto in bila tako najbolje uvrščena tekmovalka iz Slovenskega tabora...