Arhiv

Februar 2005

Feb25
Nastula v PRIDE
Poljak Pavel Nastula, olimpijski prvak iz Atlante in svetovni prvak iz let 95 in 97 se bo preizkusil v mešani borilni veščini PRIDE. Njegov prvi turnir bo grand prix turnir TOTAL ELIMINATION 2005, 23 Aprila v Saitami na Japonskem.
Feb22
OPRAVIČILO!
Vsem bralcem foruma se opravičujemo zaradi izpada spletne strani v zadnjih treh dneh zaradi selitve našega operaterja.
Feb18
ZREBI SLOVENCEV V HAMBURGU!
Znani so zrebi Slovencev na zadnjem super A pokalu letosnjega leta v Hamburgu:
Feb13
DRUGI DAN BREZ MEDALJE
V Leondingu (ženske) in Budimpešti (moški) je bil danes drugi dan tretjega A – turnirja sezone.
Feb12
URŽKA IN PETRA PRVI, ROKI TRETJI
Na tretjem A-turnirju sezone so se odlično odrezali člani JK Sankaku iz Celja.
Feb8
KLUBSKI EVROPSKI POKAL 2005
V času super A turnirja v Parizu je bil opravljen tudi žreb za evropski klubski pokal...
Feb7
NOVI MOJSTRI V JK BEŽIGRAD
Včeraj so v Celju, v JK Ivo Reya potekali izpiti za DAN in KYU pasove...
Feb5
SAŽO JEREB NA 2. MESTU
Sašo Jereb je v finalu pariškega svetovnega pokala moral priznati premoč francoskemu tekmovalcu Danielu Farnandezu in tako zasedel končno 2. mesto na tem prestižnem turnirju.
Feb5
SAŽO JEREB V FINALU PARIZA!
Sašu Jerebu se je kot prvemu Slovencu uspelo uvrstiti v finale najbolj prestižnega turnirja v Parizu, kjer se bo srečal z domačinom Fernandezom.
Feb2
GRUZIJCI NA DOMAČIH BLAZINAH NEPREMAGLJIVI
V Tbilisiju je bil prvi A – turnir za moške. Domači predstavniki so bili v finalnih borbah vseh kategorij. Na koncu so osvojili 5 zlatih medalj, dve pa sta odšli v Rusijo.